Medalia „Iisus Hristos” pe ARGINT PUR

Indicaţi accesoriile pe care doriţi să mai puneţi în coş!
Săculeţ de catifea, mare Săculeţ de catifea, mare
// suport pandantiv, Suport pandantiv pentru medalii, metal, ,  // Suportul pandantiv poate fi utilizat la medaliile colecţiei „Icoane şi Sfinţi”! Suport pandantiv pentru medalii, la colecţia „Icoane şi Sfinţi” - o bijuterie unică
Cod articol: REL-02-2408

Medalie din argint pur, înfăţişează una dintre cele mai frumoase icoane, icoana „Iisus Hristos”.

Medalia „Iisus Hristos” este una dintre cele mai frumoase medalii din argint pur ale firmei S.C. Muzeu Galerie S.R.L., care redă frumuseţea icoanei, în cele mai mici detalii. Medalia este ambalată în capsulă acrilică transparentă.

Iisus este fiul lui Dumnezeu, care a adus mântuire umanităţii prin moartea şi învierea sa.

Profitaţi de următoarele avantaje:

• Medalia o veţi primi la calitatea BU
  • Piesa este ambalată în capsulă acrilică transparentă
  • Medalia vă livrăm la adresa Dvs.

Metal Ag 999
Motiv pictat