Parcuri Naţionale SUA - Colecţia de monede de sfert de dolar, 2010-2021

Cod articol: B-202305101

Parcuri Naţionale SUA - Colecţia de monede de sfert de dolar

Preţul monedelor: 21,99 lei/monedă

Colecţia de monede de sfert de dolar, emisă din anul 2010, dedicate parcurilor naţionale SUA a devenit foarte populară. Ne invită într-o minunată călătorie imaginară: lună de lună, monedele îi conduc pe colecţionari la cele mai înalte culmi, cele mai adânci canioane, cele mai curate râuri ale SUA sau la vulcanii cei mai aprigi ai acestei ţări. Vă prezentăm doar câteva piese ale colecţiei.

Informaţii privind colecţia: conţine 56 de monede, pe care vă vom trimite câte patru, lunar, de fiecare dată pentru câte 87,96 lei, adică 21,99 lei/monedă. La abonaţii seriei, cu a treia trimitere, vom trimite o cutie de depozitare exclusivă, la ½ DE PREŢ, la numai 62 de lei, în loc de 124,90 de lei. La a treia trimitere veţi primi cutia şi o monedă, astfel de această dată veţi plăti 83,99 de lei. Monedele vor fi trimise în ordine variată.

• Colecţie completă, conţine toate emiterile!
  • Reprezentări minuţioase în detalii!
  • La abonaţii seriei cutia va fi la ½ de preţ, numai 62 de lei!
Ţara SUA
Anul emiterii 2010-2021